2015 Sonbahar Makyaj Önerileri

By 09:10 , , ,


En sevdiğim mevsimlerden birisi, sonbahar. Ne tamemen havalar soğumuş ne de artık o bunaltıcı sıcaklar kalmış... "Doğa; kızıl, kahve ve sarının en güzel tonlarını önümüze sererken neden bizde o renkleri makyajımıza taşımayalım ki?" deyip bu yazıyı yazmaya karar verdim.


Benim için değişmez göz makyajı trendleri arasında olan gold ve kahve uyumu kesinlikle sonbahara da çok yakışıyor. Hatta kahve, altın tonları ve açık pembeyi barındıran makyaj paletlerinden edinerek hem renk uyumunu kolayca yakalamış hem de doğal tonlardaki renklerden oluştuğu için asla modası geçmeyecek renkleri koleksiyonunuza eklemiş olursunuz.Vizon tonlardaki mat farlar ile sedefli koyu kahve, bordo yada haki renkleri birlikte kombinleyerek daha dumanlı gece makyajları elde edebilirsiniz.

Dudaklarda ise nude kahvelerden, parlak turunculardan yada tercihiniz daha koyu ve iddialı renklerden yanaysa bordolardan yararlanabilirsiniz. Yanaklarda coral ve bronze tonlardaki allıklar size hem yazı hatırlatacak hem de sıcak tonlardaki makyajınızı tamamlayacak.


Sonbahar denilince aklıma Cara Delevingne 'in Burberry 2013 sonbahar- kış koleksiyonu için  yapılmış bu makyajı geliyor. Sanırım benim de tercihim bu dönem yine bu görünüm olacak.
Peki sizin sonbahar trendleriniz neler?
Sevgiler

Bunlar da ilginizi çekebilir

0 yorum

yorumlarınız benim için çok değerli!