ARASTIRMA | Retinol Anti-aging ürünleri

By 09:26 , , ,Mucizevi bir madde, retinol!
Belki pek çok kişiye ilk başta yabancı gelmiştir bu terim ama A vitamini dersek sanırım akıllarda bir şeyler canlanır.

Retinol, A vitaminin en etkin formudur ve Dermatoloji alanında oldukça geniş kullanıma sahiptir. Akne, sedef, siyah nokta ve güneş lekesi gibi pek çok sorunla savaşırken aynı zamanda cildi yenileme özelliğiyle zamanın en kötü yüzü olan yaşlanma belirtilerine karşı da mucizeler yaratır. Cildin kolojen üretimini desteklerken çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltarak cilt elastikiyetinin artmasını sağlar.

Aynı maddeden adını alan Retinol firması ise 1986’dan beri cilt için A, C ve E vitaminlerini kullanarak cilt görünümünü pürüzsüzleştirip, yaşlılık belirtilerinin önüne geçmeye destek sağlıyor. (Retinol’ün anti-aging ürünlerini detaylı incelemek için tık tık.)

Yaşlanma belirtilerinin belirgin bir şekilde en önce gözlerde başladığını düşünürsek, Retinol Göz Jeli ; ayrıca yüz,boyun ve dekolte bölgesinde de kullanıma ihtiyaç duyuyorsak Retinol Anti-Wrinkle serum etkili içeriğiyle doğru bir tercih olabilir. Aynı zamanda ilerleyen yaşlar için daha derin kırışıklıklara Retinol-x ve dudak çevresindeki çizgiler için yoğun bakım sağlayan lip conditonerleri ile her ihtiyaca cevap veren geniş bir ürün yelpazesine ulaşmanız mümkün. Bir göz atın derim ;)

sevgiler
 *Retinol, ürünlerine narecza.com sitesinden ulaşabilirsiniz.
Bunlar da ilginizi çekebilir

2 yorum

  1. uzun zamandır göz çevremdeki karartılardan ve şişlilkerden şikayetçiyim birçok ürün denedim fakat istediğim sonucu almadım. retinolu ilk defa duydum yazınızı okudum sizce ürünü denesem yararı olur mu

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. göz çevresi kremi, senin problemine hitap eden türden. bence deneyip, deneyimini bizimle paylaşmalısın =)

      Sil

yorumlarınız benim için çok değerli!