gourmand raspberry cake body scrub

By 09:30 , , , , , , , ,


Normalde body srub kullanmak için fazla üşengeç biriyim. ama o ambalajı ve üzerindeki pastayı görünce iştahım mı kabardı bilinmez elim direk gitti ve aldım. Uzunca bir süre çekmecede yattı aynı üşengeçlikten dolayı. Ta ki geçen gün “bu nasıl bir şeymiş ki?” deyip de ambalajını açana kadar. Buram buram kokan bir böğürtlen kokusu. Firma da o kadar lezzetli koktuğunun farkında belli ki arkasına “gıda maddesi değildir” diye yazmak zorunda kalmışlar =) böğürtlenli kokuları sevmiyorsanız sorun değil. seride karamel, vanilya, çikolata ve damla sakızlı olanları da mevcut.

Ürün kremsi formda koyu kırmızı, iri tanecilikli granüllerden oluşuyor. Duşta hafifçe masaj yaparak uygulanıyor. Ardından suyla duruluyorsunuz. Duştan çıkınca temiz bir his oluyor, cildi yumuşatıyor ve bence en önemlisi cildi kesinlikle kurutmuyor. En çok bu yönünü sevdim. çünkü bazı peeling ürünlerinde gözenekleri arındırayım derken aşırı kuruluk oluşuyor.

 Kötü yönü ise bence kapağı. keşke kilitlenebilir bir şey olsaymış. Çevir –aç kapakların bazıları bir süre sonra gevşeyebiliyor. Bu da maalesef o tip kapaklardan. Kazara elinizden düşerse yandınız. Her yer krem olabilir. Yine de çok önemsenecek bir kusur değil bence.

Bu scrub da bir çoğu gibi Haftada 1-2 kez yapılabilir. Fiyatı ise 10 tl civarı. eğer aklınızda böyle bir ürün varsa denemenizi öneririm.

Bunlar da ilginizi çekebilir

4 yorum

 1. O üşengeçlerden biride benim :(
  Keşke kullanabilsem ama aklıma bile gelmiyor böyle ürünleri kullanmak :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aslında çok gerekli ölü derilerin temizlenmesi. cilt nefes alıyor =)

   Sil
 2. Bloğunu takibe aldım hemen canım .Banada beklerim

  YanıtlaSil

yorumlarınız benim için çok değerli!